Kilka słów o naszym gospodarstwie

Położenie

Sułomino to dziewicza wieś położona w dolinie 600 m od głównej trasy Szczecin-Świnoujście. Na tym spokojnym i przepięknym skrawku wyspy Wolin niemal przy samym brzegu Zalewu szczecińskiego znajduje się nasze gospodarstwo. Jest to doskonała baza wypadowa na turystyczne podboje okolic wyspy Wolin jak i Uznam.

Nasz obiekt czynny jest przez cały rok, zapraszamy na ferie, majówki a przede wszystkim w wakacje.

mini sulomin 5Ze względu na panujący spokój i klimat szczególnie polecamy wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Posiadamy duży ogród z miejscem do grillowania oraz dużym placem zabaw. Cały teren jest ogrodzony , zapewniamy miejsca parkingowe dla naszych gości.

Posiadamy miejsce na ognisko, natomiast wieczorami zapraszamy do naszej Tawerny na wspólne biesiadowanie oraz zabawę.

Najbliższe miejscowości:

  • Wolin- 5 km
  • Międzyzdroje – 10 km
  • Świnoujście – 25 km
  • Szczecin – 80 km
  • przejście graniczne Alhbeck – 25 km
  • przejście graniczne Kołbaskowo - 85 km
  • Kamień Pomorski -25 km

Gwarantujemy wysoki standard noclegów, domowe jedzenie oraz wyśmienite wypieki.

minibaner

Również do dyspozycji Państwa oddajemy naszą plażę, gdzie skorzystać można z łodzi , sprzętu wędkarskiego oraz spróbować nowych wrażeń na skuterach wodnych. Posiadamy własną bazę ze sprzętem, łódką, skutery wodne, sprzęt wędkarki, oraz wiele pomysłów na dobrą zabawę.

mini sulomin 19Jeśli jesteś zapalonym wędkarzem, nie mogłeś lepiej trafić. Przepiękne okolice zalewu szczecińskiego, bogata w ryby Świna i kilkadziesiąt małych wysepek sprawiają że wędkarze odnajdują tu swój raj na ziemi.

 

mini sulomin 18Dla odważnych organizujemy wyjazdy w teren quadami. Jest to wspaniała przygoda, połączona z aktywnym wypoczynkiem. Niezapomniane piękno krajobrazu naszej wyspy pozostaje na długo w pamięci.

Nasze promocje